Hakkımızda

BİZ KİMİZ / 1999 DAN GÜNÜMÜZE...

“isfikirleri.com” girişimcilerimizin iş fikirleri konusunda ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara ihtiyaç duyacakları desteklere ulaştırmak amacı ile “bayilik.com” tarafından kurulmuştur.

Biz “bayilik.com” olarak ürün ve hizmet üreten işletmelerin, ürün ve hizmetlerinin satış kanallarının kısa zamanda, az maliyetle, doğru ve profesyonelce oluşturulmasına destek sağlayan bir iletişim platformuyuz.

Amacımız “toplam  kalite yönetimi’’ çerçevesinde üyelerimize mükemmel ürün ve hizmetleri sunarak, üyelerimizi iş fırsatları konusunda bilgilendirmektir.

Bayilik.com outsourcing sistemi ile çalışmaktadır.

BAYİLİK.COM TARİHÇE

1999 yılında girişimci problemleri ve girişimciler düşünülerek kurulan bayilik.com internet dışında girişimcilerimize hizmet vermeye başladı. Bu doğrultuda Temmuz 2001 yılında Outsourcing sistemi ile internette yayına basladı.Bayilik.com profesyonel bir ekiple, outsourcing sistemi ile çalışmalarına profesyonel bir şekilde devam etmektedir.

Bayilik.com Türkiye ‘de girişimcilerin en çok ziyaret ettiği ve üye olduğu internet portalıdır. Bayilik.com girişimci üye bilgi veri tabanı ile girişimcilerin problemlerini çözme noktasında çalışmalarını hızlandırmış ve girişimciliği ihtisas sahası seçmiştir. Birçok girişimci yatırım yapmadan önce hangi konuda hangi kurumun bayiliğini alıyım, hangi kuruma yatırım yapayım? soruları ile bayilik.com' a danışmakta ve bayilik.com 'dan yardım istemektedirler. Bayilik.com bu doğrultuda elindeki mevcut bilgilere ek olarak, girişimcilerin ihtiyaç duyduğu bilgiye işin uzmanları aracılığı ile ulaşmakta ve girişimcilere geniş bir açıda yardımcı olmaktadır.

Bayilik.com yapmış olduğu çalışmaları ülke ekonomisine katkı sağlayacak bir şekilde yapmaktadır ve kendi alanında Türkiye’de “e-dönüşüm”ü başlatmıştır.

Bayilik.com mevcut üye potansiyeliyle, yapmış olduğu çalışmalarla ve kendisine bağlı olan bayilik.net, bayilik.org ve isfikirleri.com web siteleri ile ulusal ve uluslararası çapta 1.000.000.000 $’ın üzerindeki girişimci sermayesine yön vermektedir.  

ALINAN ÖDÜLLER:

Buradaki alınan ödüller KAZIM YILDIRIM tarafından alınmıştır.

GELİŞTİRMİŞ OLDUĞUM BAYİLİK.COM VE KENDİSİNE BAĞLI OLAN BAYİLİK.NET VE BAYİLİK.ORG WEB SİTELERİ 2005 YILINDA DÜNYADA İLK KEZ YENİLİKÇİ ÖNERİLER GELİŞTİRME KATEGORİSİNDE YILIN SATIŞ ÖDÜLÜNÜ ALDI.

2006 YILINDA İŞ DÜNYASI, EKONOMİ VE GİRİŞİMCİLİK ALANINDA TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI GENCİ SEÇİLDİM. 2007 YILINDA TÜRKİYEYİ İŞ DÜNYASI, EKONOMİ VE GİRİŞİMCİLİK ALANINDA 130 ÜLKE ARASINDA TEMSİL ETTİM.

 2007 YILINDA  AYRICA TÜRKİYE TANITIM ONUR ÖDÜLÜNÜ ALDIM. BU ÖDÜLLE BİRLİKTE AYNI YIL  BÜYÜK ANADOLU BİRLİĞİ; 81 İLİMİZE AİT YÖRESEL DERNEK VE VAKIFLARLA, TÜRKİYE’DEKİ TÜRK CUMHURİYETİ VE AKRABA TOPLULUKLARI DERNEKLERİNİN ORTAK DEĞERLENDİRMELERİYLE, 2006-2007 YILININ EN BAŞARILI YATIRIM DANIŞMANI  SEÇİLDİM.  

2009 YILINDA ULUSLARARASI RADYOCULAR BİRLİĞİ  MEDYA ALANINDA YAPMIŞ OLDUĞUM ÇALIŞMALARDAN ÖTÜRÜ 2008-2009 YILI GENÇ KÜLTÜR GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLÜNÜ VERMİŞTİR.

SON OLARAK RADYO EVİ DERNEĞİ PAZARLAMA VE REKLAM İLETİŞİMİ ALANINDA GELİŞTİRDİĞİM BAYİLİK.COM PROJESİNDEN ÖTÜRÜ 2010 YILI EN İYİ PAZARLAMA VE REKLAM İLETİŞİMİ ÖDÜLÜNÜ VERDİ.

 

isfikirleri.com'u Bayilik Verenler Derneği ve Uluslararası Medya Basın Birliği resmi olarak desteklemektedir.

 

BAYİLİK.COM, BAYİLİK.NET, BAYİLİK.ORG, İSFİKİRLERİ.COM, BAYİLİK DERGİSİ, İŞ FİKİRLERİ DERGİSİ, GİRİŞİMCİ REHBERİ VE KATALOĞU

  KAZIM YILDIRIM’A AİT TESCİLLİ MARKALARDIR.